-5% na odběry Newsletteru ->
 
Podívejte se na naše akce
Souprava zahradního nábytku Solange Antracit PATIO
Souprava zahradního nábytku Solange Antracit PATIO
Soupravy zahradního nábytku z kovu

Souprava zahradního nábytku Solange Antracit PATIO

SKU 47526
Série:

30799,00 CZK

Souprava zahradního nábytku

Jakost a funkčnost se snoubí v této mimořádně stylové soupravě zahradního nábytku. Každý prvek soupravy Solange byl pečlivě navržen tak, aby vytvořil prostor ideální pro relaxaci venku. Souprava se skládá ze dvou elegantních a pohodlných 2-místných pohovek, rohové pohovky, stolku a sedáků. 2-místné pohovky jsou prodlouženy za cílem využití volného místa jako bočních stolků pro větší praktičnost a styl. Rohová pohovka vytváří útulný koutek pro odpočinek. Její rozměry jsou dokonale sladěny se zbytkem prvků a vytvářejí ucelený a harmonický vzhled. Stůl je nejen praktický, ale i elegantní dekorativní prvek. Je to ideální místo pro ranní kávu nebo večerní drink pod hvězdami.

Sedáky v sadě

Další pohodlí poskytují sedáky vyrobené z polyesteru. Udržet nábytek v čistotě není problém. Hliníkové a polywood prvky se snadno čistí vlhkým hadříkem. Sedáky jsou vybavené zipsem, což umožňuje snadné sejmutí potahu za účelem praní nebo výměny. Tato jedinečná sada venkovního nábytku spojuje styl, pohodlí a odolnost a vytváří tak dokonalé místo pro relaxaci venku. Pevnost sestavy potvrzuje její maximální zatížení - každá z 2-místných pohovek bezpečně unese hmotnost až 240 kg, rohová pohovka až 120 kg a stůl až 60 kg. Hliníkový rám v kombinaci s materiálem polywood, který je základním prvkem tohoto nábytku, zaručuje jeho stabilitu a odolnost. Trubky rámu jsou práškově lakované, což jim zajišťuje dlouhodobou ochranu proti korozi.

  • Pohodlné sedáky vybavené zipsem
  • Pro vnější a vnitřní použití
  • Moderní styl
  • Ideální do zahrady, na terasu
  • Použití hliníku a materiálu polywood
Technické údaje
Výrobce
Patio
Váha [kg]
47.5
Počet osob
5
Materiál
Hliník, Polyster
Barva
antracitová, šedá
Vzor
hladký
Ean
5904134618184
Detail
Složení soupravy
2 x 2-místná pohovka
1x rohová pohovka
1 x konferenční stolek
Rozměry 2-místné pohovky
Rozměry 80 x 166 x 63 cm
Maximální zatížení: 240 kg
Rozměry rohové pohovky
Rozměry 80 x 80 x 63 cm
Maximální zatížení: 120 kg
Rozměry stolu
Rozměry 80 x 80 x 30 cm
Maximální zatížení: 60 kg

Doplňte

Souprava zahradního nábytku Wendy Antracit PATIO

SKU 47525

Souprava zahradního nábytku Wendy Antracit PATIO

22199,00 CZK
Polohovací zahradní lehátko/křeslo Merida 2v1 L145-06PB PATIO

MeridaSKU 464609

Polohovací zahradní lehátko/křeslo Merida 2v1 L145-06PB PATIO

2129,00 CZK
1469,00 CZK
-31%

image/svg+xml
Kvalitní materiály, moderní technologie a dlouholeté zkušenosti nutí značku Patio vyrábět originální a odolné zahradní vybavení, které inspiruje velkým množstvím možností pro uspořádání terasy či balkonu.

Polský výrobce nabízí klasické zahradní houpačky, kempingová křesla, podsedáky na lehátka a křesla v designovém provedení a také mnoho zahradních doplňků. Široký výběr různých barevných variant zaručuje každoroční aktualizace kolekce, vycházející z posledních trendů.