Přihlášení

Světové značky - naši partneři

Naše nabídka již mnoho let zahrnuje produkty uznávaných světových značek. Díky tomu můžeme našim zákazníkům nabídnout opravdu široký sortiment prvotřídního nábytku, dekorací, domácích potřeb, nádobí a kuchyňských doplňků. Hledáte originální vybavení domu, ložnice a zahrady? Určitě ho najdete v nabídce světových značek DAJAR!

Luminarc

Více než 70 let zkušeností s výrobou krásy

Značka Luminarc je proslulá výrobou krásných sad nádobí z tvrzeného skla. Jedinečné a praktické nádobí a jídelní soupravy, vždy inspirované aktuálními trendy, ozdobí každou elegantní kuchyň a jídelnu. Originální design a barvy jdou ruku v ruce s vysokou kvalitou a pozoruhodnou trvanlivostí - nádobí Luminarc je až 3krát odolnější proti nárazům a rozbití než porcelán.

Disney

Dětská radost. Skutečná ozdoba

Máme oficiální licenci k použití obrázků postaviček ze země pohádek Walta Disneyho. Obrázky Mickeyho Mouse, Minnie a desítek dalších hrdinů a superhrdinů dětského světa se objevují mimo jiné na našem nádobí, hrnečcích, snídaňových boxech a mnoha dalších designových předmětech, vyrobených z vysoce kvalitního porcelánu nebo plastu. Ať žije radost!

Pyrex

Pozoruhodná odolnost, nadčasový styl

Více než 100 let stará značka, která se proslavila výrobou žáruvzdorného skla. Sklo má zvýšenou odolnost vůči tepelným šokům. Mrazení, pečení, smažení - nádobí Pyrex, pekáče a poklice to všechno zvládnou. Kromě výjimečné trvanlivosti se vyznačují také propracovaným a stylovým vzhledem. Základ pro vybavení každé funkční kuchyně.

Pasabahce

Skleněná jemnost

Pasabahce je vkusný návrh pro milovníky skla nejvyšší kvality. Díky jedinečnému designu a jemnosti designérů a mistrovské kombinaci estetiky a ergonomie jsou výrobky Pasabahce pýchou každého stolu. Kolekce této značky se vyznačují vysokou kvalitou, trvanlivostí a rozmanitostí - sklenice, karafy, talíře se osvědčí v různých aranžmá.

Curver / Keter

Navrženo tak, aby sloužilo

Design a inovace jsou základními hodnotami značek Curver a Keter. Uživatelsky přívětivé produkty jsou navrženy tak, aby usnadňovaly život a ... byly zábavnější. Produkty těchto značek jsou navrženy tak, aby vydržely roky. Značky jsou synonymem šetrnosti k životnímu prostředí - vyznačují se největším podílem recyklovaných plastů na světě.

Nardi

Neobvyklá kombinace designu a originálních materiálů

Nardi je uznávaný italský výrobce designového zahradního nábytku. Široká škála produktů - od židlí a křesel, přes stoly a bary až po elegantní zahradní lehátka - se hodí nejen do udržovaných zahrad, ale také do moderních a vkusných bytových interiérů. Nábytek Nardi ze syntetické pryskyřice vytvořil italský designér Raffaello Galiotto.

Arcoroc

Na křižovatce tradice a moderny

Arcoroc je značka s téměř 200letou tradicí, je synonymem inovací a profesionality. Najdeme zde jak klasické, jednoduché tvary, tak trochu bláznivý design s drážkami. Stylové nádobí, známé svou trvanlivostí, je k dispozici v různých tvarech a v celé řadě barev a ozdobí každou kuchyň či jídelnu. Nutnost pro milovníky kombinace moderního designu a dlouhověkosti.