Přihlášení

DODÁNÍ

Cena dopravy na území ČR je 140 kč při platbě online nebo převodem, 170 kč při platbě na dobírku. Pro objednávky od 3500 kč je doprava ZADARMO bez ohledu na způsob platby.

Všechny objednávky prostřednictvím našeho obchodu jsou dopravovány DPD PARCEL, GEIS CARGO PL / GEIS CARGO CZ.

Každou zásilku odeslanou z našeho skladu kontrolují a balí dvě osoby, kteří se navzájem kontrolují. Zkontrolujeme, zda zboží není poškozené a nemá žádné výrobní vady. Teprve po takové kontrole jsou výrobky zabaleny. Objednané výrobky pečlivě chráníme před poškozením. K tomu používáme profesionální vybavení a papírové a fóliové výplně. Při balení je karton / obal překryt firemní páskou s logem naší společnosti. Zásilky s křehkými předměty a dalšími položkami, které to vyžadují, jsou označeny nápisem „Pozor sklo“, který je na firemní pásce. Na balících jsou také další nálepky se symbolem označujícím obsah, který vyžaduje pečlivý transport.
Zboží je většinou zabaleno a vyexpedováno z našeho skladu v Polsku do 2 pracovních dnů. Po připočítání času který zásilka stráví u kurýra je celková průměrná doba dodání od data vytvoření objednávky do 5-7 pracovních dnů.
Pozor: v období před Vánocemi se může doba dodání vzhledem k náporům zásilek jak u prodejců, tak u doručujících kurýrů prodloužit až na 14 pracovních dnů. Dodací lhůty před Vánocemi nejsme schopni nijak ovlivnit ani urychlit.
Jakmile je zboží předáno kurýrovi, příjde Vám email s číslem zásilky.
Na stránkách DAJAR.cz je možné objednat zboží pouze s doručením do ČR.