Přihlášení

Vlastní značky

Vlastní značky nám umožňují vytvářet trendy a přizpůsobovat produkty různým kategoriím příjemců. Díky tomu je naše nabídka jak pro zákazníky, kteří si cení minimalistického designu a maximální použitelnosti, tak pro milovníky sofistikované krásy a elegance. Naše vlastní značky nám také umožňují nezávisle vytvářet ceny - to umožňuje našim zákazníkům užívat si skutečně konkurenceschopné ceny produktů.

Ambition

Vkusné řešení domácích produktů pro kuchyň a jídelnu

Značka Ambition je perlou společnosti Dajar. Její nejsilnější stránkou je originální, elegantní design a krásné, propracované tvary. Název „ambition“ zavazuje - každý produkt, od inovativních hrnců a pánví až po designové nádobí, je vytvářen v souladu s nejnovějšími trendy a s největším důrazem na detail.

Ambition Junior

Design a ergonomie pro nejmladší generaci

Ambition Junior je značka vytvořená pro mladší děti, je naší reakcí na potřeby zákazníků. Kolekce nádobí z bambusového vlákna nebo porcelánu jsou zajímavou alternativou k soupravám pro dospělé. Pohodlné, funkční a k dětem přátelské nádobí, rozdělené do verzí pro dívky a chlapce, vybarvuje svět těch nejmenších a plní vzdělávací funkci.

Patio

Vysoce kvalitní zahradní nábytek, sedáky a doplňky

Patio je značka, která usnadňuje život. K výrobě jejích produktů používáme zpravidla jen ty nejlepší materiály a nejmodernější design, který zpříjemní odpočinek a který si hned zamilujete. Neustále aktualizovaná, pečlivě vybraná nabídka, nám umožňuje splnit očekávání všech milovníků trávení času na zahradě.

domotti

Na křižovatce tradičního a moderního designu

Produkty Domotti pomáhají v každé kuchyni v jakoukoliv dobu. Jsou tak funkční a užitečné, že se rychle stanou nenahraditelnými v každodenním shonu v domácnosti. Je to ideální kolekce pro lidi, kteří hledají estetické, dobře navržené a zároveň opravdu levné doplňky do své kuchyně.

myHome

Dekorace, které budují náladu

MyHome jsou doplňky a dekorace, které vám umožní stylově vyzdobit interiér vašeho domova a navodit jeho atmosféru. Z pečlivě navržených a sladěných sad luceren, lampionů, dekorativních polštářů, ubrusů a přikrývek si každý snadno vybere ty, které se hodí do jeho interiéru.

Velkea

Žehlící prkna a potahy, sušáky na prádlo- jednoduchost může být krásná

I když věšení prádla a žehlení nepatří mezi naše oblíbené činnosti, dobré vybavení práci velmi zpříjemňuje. Navíc, když jsou produkty dobře a ergonomicky navrženy, usnadňují a zrychlují tyto práce. Velkea to jsou žehlící prkna a potahy a sušáky na prádlo, které vám zpříjemní každodenní život!

Jotta

Pořádek a čistota

Právě to ve finštině znamená slovo „jotta“. Tato značka nabízí elegantní a užitečné výrobky pro každodenní úklid domácnosti, koupelnové doplňky, žehlicí prkna a sušáky na prádlo. Jotta jde s dobou - překvapuje pohodlím a funkčností, zajímavým designem a zajímavou paletou barev.