Přihlášení

DAJAR

Síla dobrého stylu

DAJAR je největší společností distribuující výrobky pro dům a zahradu nejen v Polsku, ale také ve střední Evropě. Naší specializací jsou stylové produkty do kuchyně a jídelny a také produkty na zahradu a kempink.

Otevřenost vůči vývoji a inovacím a naše vlastní továrny nám dávají mimořádnou moc vytvářet produkty a implementovat hodnoty, ve které věříme. Naše vlastní značky nám umožňují vytvářet nejen trendy produkty, ale také nové kategorie produktů. Oslovujeme nové a stále mladší zákazníky. Staráme se o ně rozvojem poprodejní pomoci - zákazníci vědí, že jsme tu pro ně i poté, co opustí náš showroom nebo online obchod.

Vyznačujeme se 100% polským kapitálem a naší každoroční pozicí na seznamu 500 nejlepších polských společností deníku ,,Rzeczpospolita,,. Za více než 30 let provozu jsme již obdrželi prakticky všechny nejžádanější certifikáty TUV a ISO, stejně jako v podnikání uznávané ocenění a vyznamenání, včetně e-Gazele Biznes, které uděluje Puls Biznes nebo Diamanty měsíčníku Forbes. Podílíme se také na charitativní činnosti a sponzorství.

Svědek historie, designer zítřka

Na polském trhu výrobků pro domácnost, zahradního nábytku a výrobků HoReCa působíme od roku 1989. Průlomové okamžiky ve více než 30leté historii společnosti zahrnovaly získání exkluzivity pro distribuci produktů Luminarc v Polsku, vytvoření vlastních moderních značek a otevření poboček v Maďarsku, Rumunsku a Číně. Byli jsme jednou z prvních polských společností, které spustily online obchod. Každá z těchto událostí zanechala stopy na naší identitě a umožnila nám stát se tím, kým jsme.

DAJAR jsou lidé a lidé mají hodnotu

V současné době DAJAR není jen o ultramoderních technologických zařízeních (přístroje, šicí továrny, sklady), ale především o lidech. Tým více než 1 000 odborníků z různých specializací navrhuje, vytváří a vyrábí produkty životního stylu, kterými stojí za to se každý den obklopovat. Je to neocenitelný kapitál, který nás pohání a dává nám pocit, že jsme skvělá, Dajarovská rodina.

To se promítá do hodnot, které nás provázejí při navrhování předmětů do kuchyně, obývacího pokoje nebo do zahrady. Celý náš život probíhá v těchto místnostech - zde se bavíme, pracujeme, vaříme a trávíme čas s blízkými a přáteli. Proto ve společnosti DAJAR děláme vše pro to, abychom vytvořili moderní a inspirativní design interiéru a okolí. Takto si získáváme srdce našich zákazníků.

Údaje společnosti

DAJAR sp. z o.o.
ul. Połtawska 6
75-072 Koszalin
Nr KRS: 0000006818
DIČ DPH: PL6692296668
IČO (polské): 003800675
Registrační číslo: BDO 000000054
Společnost je registrována u okresního soudu v Koszalin, Polsko.