Přihlášení

PLATBA

Nakupujte na DAJAR.cz a vyberte si způsob platby, který je pro vás výhodný, např. běžný převod, PayPal Express nebo platba online platební kartou. Platit můžete také na dobírku při dodání zboží.

Převod

Za nákupy můžete platit tradičním převodem na náš bankovní účet. Jakmile bude platba připsána na náš účet, na sklad budou poskytnuty informace o tom, že objednávka byla zaplacena a lze ji realizovat. Číslo objednávky bez písmen by mělo být uvedeno ve variabilním symbolu platby.

Údaje pro převod:

DAJAR Sp. z o.o. 
Ul. Połtawska 6 
75-072 Koszalin

Banka: CSOB
Číslo účtu: 117446073/ 0300
IBAN: CZ52 0300 0000 0001 1744 6073
SWIFT (CODE): CEKOCZPP

Platební karta

Akceptované typy karet: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro. V době autorizace budete požádáni o zadání čísla karty a zadání kódu CVV2 / CVC2 na zadní straně karty. Jsou to poslední tři číslice hned za 16místným kódem. Nacházejí se pouze na kartě a v IT systému banky, která kartu vydala.

Paypal

Online platební systém. PayPal je pohodlná a jednoduchá platební metoda pro majitele účtu PayPal. Zákazník odešle platbu bez dalších nákladů a bez uvedení údajů o platební kartě nebo bankovním účtu. Objednávka je realizována po připsání finančních prostředků na Paypal účet obchodu.

Dobírka

Dobírka je platba u kurýra při převzetí zboží.

Za objednávku zaplatíte v hotovosti, nebo platební kartou a to kurýrovi který Vám zboží doručí.

VŠECHNY FORMY PLATEB JSOU PODŘÍZENY NEJVYŠŠÍM STANDARDŮM BEZPEČNOSTI PRO VAŠE ÚDAJE.