-5% na odběry Newsletteru ->
 
Podívejte se na naše akce
Zahradní nábytek

Soupravy nábytku (82)

  • Houpačky
  • Soupravy nábytku
    • Rekreační
z 4
Souprava zahradního nábytku Astoria Silver / Antracit PATIO

SKU 47544

Souprava zahradního nábytku Astoria Silver / Antracit PATIO

9299,00 CZK
z 4

Soupravy zahradního nábytku z technorattanu

V současné době jsou nejčastěji voleným zahradním nábytkem na terasu či balkon, za jejich oblibu může jejich skvělá funkčnost při zachování elegantního vzhledu. Technorattan je skvělou alternativou přírodního ratanu. Tento syntetický materiál má odolnější strukturu, díky čemuž je odolnější vůči poškození a UV záření než přírodní ratan. Sety zahradního nábytku ze syntetického ratanu jsou navíc rozhodně jednodušší na údržbu a snáze se udržují v čistotě. Jejich elementární povaha činí z kombinace pohovky, křesel a stolků velmi pohodlné místo k odpočinku, které lze díky různým barevným provedením přizpůsobit i našemu stylu a uspořádání celé zahrady. Polyratanové sety zahradního nábytku jsou nejen ergonomické, ale také pohodlné na přepravu a skladování, což je nesmírně důležité, když rádi měníme místa naší zahradní oázy nebo je chceme přemisťovat v závislosti na ročním období.

Jídelní soupravy zahradního nábytku – kdy se pro ně rozhodnout?

Je to perfektní řešení pro lidi, kteří na jaře a v létě rádi jedí jídlo venku nebo na ně zvou rodinu a přátele. Pokud sníte o ranních snídaních na terase, obědech obklopených přírodou a dokonce i večerních párty pod širým nebem s přáteli, pak se musíte rozhodnout pořídit si ten správný nábytek. Ideální jídelní set zahradního nábytku se obvykle skládá ze stolu a čtyř židlí. Velká dostupnost různých velikostí stolů a možnost dokoupení více židlí nám umožňuje vytvořit sestavu nábytku ideálně vyhovující našim potřebám a velikosti prostoru, který na ni můžeme vyčlenit. Milovníci společného grilování na zahradě by se také měli rozhodnout pro pořízení zahradního nábytku. Správně velký stůl a pohodlné židle v kombinaci s lahodným grilovaným jídlem jsou receptem na úspěšné dlouhé letní večery!

Jakou volnočasovou soupravu zahradního nábytku vybrat?

Tuto otázku si klade prakticky každý, kdo se teprve chystá zařídit svůj zahradní prostor a je ve fázi hledání své dokonalé soupravy zahradního nábytku. Odpověď se skládá z několika faktorů, které bychom měli při výběru vzít v úvahu: počet a typ prvků v sadě, materiál a styl. Nejprve byste se měli rozhodnout pro konkrétní materiál, nejčastěji můžeme vybírat z:

• Dřevo

• Kov

• Technorattan

Výběr materiálu by měl záviset na našich preferencích ohledně odolnosti nábytku a otázkách souvisejících s jeho udržováním v čistotě. Volnočasová souprava zahradního nábytku by navíc měla ladit s naším stylem tak, aby se dokonale sladila se zbytkem úpravy naší zahrady nebo i domova. Nesmíme také zapomenout na jeho velikost a přizpůsobit jeho rozměry množství volného prostoru, který pro něj můžeme vyčlenit.

Na co si dát pozor při výběru soupravy nábytku na balkón?

Vybrat funkční sestavu zahradního nábytku se někdy zdá být obtížnou výzvou, zvláště když máme na balkoně málo volného místa. V takové situaci se skvěle hodí skládací balkonové soupravy, tento typ nábytku lze snadno uskladnit, když se nepoužívá. Nejčastěji na balkon volíme malé kulaté stolky a židle, toto řešení nám pomůže vytvořit na balkoně dokonalé místo k odpočinku a zároveň k jídlu. Bez ohledu na velikost našeho balkonu dokážeme vytvořit pohodlný a funkční kout k odpočinku.

Soupravy zahradního nábytku v nabídce DAJAR.cz

V internetovém obchodě DAJAR.cz najdete široký sortiment souprav zahradního nábytku Patio, jako jsou pohodlné a elegantní nábytkové sety z technorattanu - jeden z nejlepších materiálů používaných při výrobě nábytku vystaveného vnějším vlivům. Kombinace technorattanu, oceli a skla vytváří mimořádně působivý vzhled vašeho okolí. Značka Patio nabízí také sety zahradního nábytku z oceli, které v kombinaci s krásnými a pohodlnými poduškami dodají teplo každému prostoru. Vypadají skvěle na každé zahradě, ale skvěle se hodí i do domů nebo bytů. V nabídce našeho obchodu jsou také exkluzivní a celoroční sestavy zahradního nábytku Kettler, vyrobené z odolných materiálů, odolných vůči povětrnostním vlivům. Každá souprava má svůj jedinečný design, díky kterému si snadno vyberete set, který se hodí na vaši zahradu, terasu nebo balkon.