Týdenní akční slevy | -5% na odběry Newsletteru ->
 
Podívejte se na naše akce
Jídelní servisy

Hluboké talíře (80)

  • Jídelní servisy
  • Hluboké talíře
z 4
Sada 2 hlubokých talířů Diva 22 x 22 cm AMBITION

DivaSKU 94666

OutletSada 2 hlubokých talířů Diva 22 x 22 cm AMBITION

389,00 CZK
309,00 CZK
-20%
z 4

Různé použití

Na rozdíl od všeobecného mínění se hluboké polévkové talíře skvěle hodí i k podávání těstovin a dokonce i některých dezertů - rozhodující je v tomto případě jejich výška a okraj. Ty nižší s širokým okrajem velmi často využívají restaurace k efektnímu podávání dezertů, protože právě širší okraj umožňuje jejich neobvyklé nazdobení.

Forma a barvy

Nákup hlubokých talířů po kusech je pohodlné řešení, když potřebujeme sadu pro nestandardní počet osob nebo chceme zvětšit tu, kterou již máme. Další velmi originální a stále oblíbenější možností je vybrat si barevné polévkové talíře s bohatým designem a kombinovat je se zbytkem jednobarevných jídelních talířů ze sad, které již máte. Tento jednoduchý postup vám umožní rychle změnit a zpestřit vzhled vašeho prostírání na svátky nebo jiné zvláštní příležitosti.

Kulaté nebo hranaté

Tvar není jediným aspektem, kterým se můžeme při výběru řídit. Hluboké kulaté i čtvercové talíře mají různé výšky a šířky okrajů a některé jsou dokonce bez dalších hran. Dalším důležitým aspektem je objem, větší objem zvolíme pro talíř na podávání polévky a menší, když v něm chceme podávat těstoviny.