Mlýnek na pepř a sůl dřevěný 17 cm Chess Pro AMBITION
zelená
Mlýnek na pepř a sůl
Mlýnek na koření, který spojuje přírodní dřevo s přesností fungování. Usnadňuje každodenní dochucování pokrmů a umožňuje přizpůsobit hrubost mletí různým jídlům. Je to praktické řešení do kuchyně, které se osvědčí jak při vaření, tak při servírování.
Vyroben z odolného bukového dřeva, mlýnek vyniká solidností a komfortem používání. Keramický mlecí mechanismus Cerafino zajišťuje rovnoměrné a přesné drcení koření a pětistupňová regulace umožňuje přizpůsobení hrubosti mletí konkrétním potřebám. Systém CLICK dovoluje rychlé a pohodlné plnění, čímž zvyšuje funkčnost produktu. Dostupnost barevných variant usnadňuje sladění mlýnku se stylem kuchyně.
Spolehlivý mechanismus Cerafino
Zajišťuje rovnoměrné mletí koření a dlouhodobé používání.
Přesná regulace mletí
Pět úrovní umožňuje přizpůsobit strukturu koření různým pokrmům.
Intuitivní systém CLICK
Umožňuje rychlé otevírání a doplňování koření.
Přírodní bukové dřevo
Odolná konstrukce odolná vůči každodennímu používání.
Výrobce
Dajar Sp. z o.o.
ul. Połtawska 6
75-072 Koszalin
e-mail: [email protected]
Bezpečnostní informace
Tento výrobek lze používat bezpečně a způsobem určeným výrobcem pouze na základě návodu k použití a údržbě, doporučení, varování nebo bezpečnostních informací uvedených na výrobku nebo jeho obalu, případně přiložených k výrobku.






























