Výrobce: Patio

Zahradní houpací závěsné křeslo z technorattanu Alex Cappuccino PATIO

7 259,00 Kč
Kód: 47255
Dostupnost
Střední
Popis
technické údaje


Houpací křeslo Alex je vkusný a moderní nábytek, který je ideální pro celkový odpočinek v lůně přírody. Je ideálním doplňkem pro sadu zahradního nábytku z technorattanu. Díky elegantní povrchové úpravě a také pečlivě vybrané barvě rattanu a polštářů ladí také s interiéry.
Rám sedadla je opletený technorattanem - je to extrémně odolný materiál, odolný vůči proměnným UV, změnám teploty a poškození. Technorattan je dokonalý materiál pro výrobu nábytku určeného na venkovní použití nebo na místech se zvýšenou vlhkostí např. u bazénu. Pro zimní období nezapomeňte nábytek zakrýt ochrannou plachtou.
Koš je zavěšen na pružině pomocí řetězů, které umožňují nastavit vzdálenost koše od země.
Podušky mají potah z polyesteru vybavený zipsem, takže potah můžete sejmout a vyprat.
Stabilita je zajištěna profilovaným tvarem rámu a širokou kulatou základnou. Konstrukce je lakována práškovou metodou, díky níž získáte trvalejší efekt a zvyšuje odolnost proti korozi.

Jakékoliv znečištění technorattanových a ocelových prvků lze snadno odstranit pomocí vlhkého hadříku. Menší nečistoty na tkanině stačí přetřít vlhkým hadříkem s malým množstvím pracího prostředku.

Barva rattanu: Cappuccino
Barva podušek: Antracit

Maximální zatížení: do 120 kg
Rozměry naleznete v technických údajích výrobku.

Upozornění:
Jedná se o nestandartní zásilku, kterou zasíláme ke klientům do Čech přímo z našeho skladu v Polsku . Z tohoto důvodu není umožněna platba na dobírku. Nevolte si dobírku jako způsob platby.

Rozměry sedadla: 64 x 85 x 102 cm
Kód Dajar 47255
Tvar Oválný
Materiál Rattan, Ocel, Plast
Výška [cm] 195 cm
Průměr [cm] 95 cm
Maximální zatížení [kg] 120 kg
Barva antracitová, hnědá