Výrobce: Patio

Souprava zahradního nábytku z technorattanu Benedict Ash PATIO

43 389,00 Kč
Kód: 47210
Dostupnost
Malá
Popis
technické údaje


Souprava zahradního nábytku Benedict může být sestavena a kombinována v mnoha variacích, pro příklad jako velká postel se dvěma stolky, pohovka s malou postelí a malým stolkem, nebo pohovka se dvěma křesly, stůl a podnožka. Moduly pro 1 osobu mají sedadlo, které se dá zvednout, díky této funkci vytvoříme opěradlo pro postel.

Sofa pro 3 osoby je vybavena skládacím baldachýnem / stříškou, která chrání před větrem a sluncem. Střechu lze kdykoli složit a znovu rozložit. POZOR: STŘÍŠKA NECHRÁNÍ PŘED DEŠTĚM !!

Souprava nábytku Benedict je skvělou soupravou na terasu nebo na zahradu. Nábytek je vyroben z technorattanu v popelavě šedé barvě, který dokonale napodobuje přírodní rattan, ale výrazně ho převyšuje ve vlastnostech jako jsou vysoká odolnost vůči měnícím se povětrnostním podmínkám (dešť, UV záření) a odolnost vůči mechanickému poškození. Nábytek je vhodný pro venkovní použití. Rám je vyroben ze solidního hliníku. Technorattan nevyžaduje žádné speciální údržby, jakékoliv znečištění technorattanu nebo hliníku lze snadno odstranit pomocí vlhkého hadříku.

Souprava je vybavena poduškama na sedadlo. Povlak podušek je z polyesteru a je vybaven zipsem, takže povlaku můžete sejmout a vyprat.
V sadě se nachází také 2 stolky z technorattanu s deskou z tvrzeného skla.

Sada se skládá:
1x sofa pro 3 osoby se skládací stříškou (2 sedadla lze zvednout)
2 x sofa pro 1 osobu (sedadla lze zvednout)
1x podnožka
2 x boční stolek s deskou z tvrzeného skla

UPOZORNĚNÍ NA FORMU PLATBY:
Jedná se o nadměrnou zásilku, kterou zasíláme ke klientům do Čech přímo z našeho skladu v Polsku . Z tohoto důvodu není umožněna platba na dobírku- prosíme nevolte si tutoformu platby v objednávce !!

Rozměry sofy pro 3 osoby: šířka 72 x délka 208 x výška 70 cm
Výška stříšky:144,5 cm
Výška sedadla s poduškou: 42 cm
Výška sedadla bez podušky: 33 cm
Tloušťka podušky: 8,5 cm
Rozměry sofy pro 1 osobu: šířka 72 x délka 64 x výška 70 cm
Rozměry podnožky: šířka 64 x délka 64 x výška 33 cm
Rozměry bočního stolku: šířka 40 x délka 50 x výška 49 cm
Kód Dajar 47210
Počet osob 6
Materiál Hliník, Polyster, Plast
Funkce Rozsouvací
Barva hnědá, šedá