Naše značky

Nejvyšší kvalit zahradního nábytku, polštářů a doplňků.

Používáme pouze nejkvalitnější materiály a naše série jsou každoročně aktualizovány. Široký a pečlivě vybraný sortiment vytvoří nabídku pro zájemce tradičního vzorkařství, tak i pro zájemce nejnovějších trendů, každý najde něco pro sebe.

AMBITION - moderní řešení pro agd do kuchyň a jídelen. 

Ambice je značka krásy a elegance. Originálně vždy následují duch desingivé doby a opravdu velký výběr, to je naše nejsilnější strana. Mezi našími produkty můžete najít, co potřebujete v každé domácnosti - jídelní sady, různé druhy nádobí, příbory, hrnce, čajové konvice, pánve a další kuchyňské příslušenství. Široký výběr našich výrobků, kde si každý najde něco pro sebe.

Značka Luminarc čerpá svou inspiraci z nejnovějších trendů. To, co odlišuje tyto výrobky: inovativní technologie, bohaté barvy, unikátní tvary a snadné použití.

Domotti, produkty potřebné v každé domácnosti. Příslušenství, kuchyňské a jídelní zařízení za přijatelné ceny.

Značka Jotta nabízí produkty spojené s každodenním úklidem, doplňky do koupelny, žehlící prkna a sušáky na prádlo. Naleznete zde vysoce kvalitní produkty za dostupnou cenu.

Nechte se překvapit zajímavými barvami produktů, designem, který následuje dobového ducha a především pohodlným užíváním a funkčností produktů.

Walther Glas je značka v níž se snoubí tradice a funkčnost. Tato značka nabízí výjimečné a velice stylové produkty ze skla. Produkty jsou nejen praktické, ale plní také dekorativní funkci. Díky elegantnímu zdobení a bohatému designu jsou tyto produkty pravými unikáty mezi skleněnými výrobky.

Naši designéři ve spolupráci s firmou The Walt Disney Company vytvořili nejvyšší kvality porcelánu, která je plánována na základě nejnovějších licencí. Naše výrobky se vyznačují dokonalou pozorností k detailu a nekompromisnímu zájmu o bezpečnost. Široká řada je určena pro mladé i staré fanoušky pohádek a Disney filmů.

Kromě produktů nabízíme produkty porcelánové melaminu a doplňky pro miminka.

Pyrex je přední značkou nádobí na pečení a vaření. Klíčové produkty jsou: vysoce kvalitní tepelně odolné sklo, nádobí na pečení, pekáče s antiadhezním povlakem, a další.

Arcuisine nabízí vysoce kvalitní tepelně odolné skleněné nádobí, které dělají přípravu jídla ještě jednodušší a trvá mnohem kratší dobu než dříve. K dispozici v různé tvary a velikosti výrobků značky Arcuisine, ideální pro pečení při vysokých teplotách, ohřívání v mikrovlnných troubách, a dobře hodí jako nádobí pro zmrazení nebo skladování potravin.