Výrobce: Ambition

Lopatka s otvory Nordic 32,7 cm AMBITION

76,00 Kč
Kód: 96757
Dostupnost
Velká
Popis
technické údaje


Lopatky s otvory ze série Nordic má silikonovou pracovní část a bambusovou rukojeť. Módní kombinace bambusu a šedé barvy dokonale ladí s ostatními produkty z kolekce Nordic. Kuchyňské příslušenství Nordic nepoškrábe jemné povrchy a jídlo se na ně nelepí. Příslušentví je snadné na použití a jednoduše se čistí.
Pozor: nemyjte v myčce na nádobí, ale myjte pouze ručně.

Vsaďte na osvěžení kuchyně ve stylu Nordic Design.
Kuchyně ve skandinávském stylu je především kombinací jednoduchosti a funkčnosti, bílé barvy a dřeva. Bílá či šedá barva a dřevěné prvky to je klasika. Dřevo oteplí interiér, učiní ho útulnějším. Pro ty, kteří přece jen preferují barevnější kuchyni, stačí přidat pár elementů s dekoracemi ve skandinávském stylu nebo v kontrastní žluté barvě či mořské nebo námořnické modré barvě. Výrobky budou ladit v klasických i moderních kuchyních.
Vše, co potřebujete, je několik výrobků, jako je pánev, čajník nebo příslušenství se zajímavou výzdobou, jako jsou váhy, kuchyňské rukavice nebo plechovka a dodáte kuchyni skandinávský charakter.
Produkty Nordic Design pro kuchyň jsou nejen krásné, ale také funkční, budou dokonalým pomocníkem při každodenní přípravě jídel.

Kód Dajar 96757
Série Nordic
Materiál Bambus, Silikon
šířka [cm] 7.3 cm
Délka [cm] 32.7 cm
Výška [cm] 4.3 cm
Barva hnědá, šedá
Vzor hladký