Průsvitná skleněná miska na bujón 485 ml DOMOTTI
Skleněná miska pro servírování polévek
Miska na bujón s uchy je spojením klasického designu s praktičností. Vyrobena z vysoce kvalitního skla, dokonale zapadá do každého uspořádání stolu a podtrhuje eleganci každého jídla. Miska je ideální pro servírování guláše, polévky nebo salátu a díky šikovným ouškům je její používání mimořádně pohodlné. Misky lze štosovat do sebe, což z nich činí skvělou volbu pro každodenní použití. Navíc díky možnosti mytí v myčce je udržování misky v čistotě velmi jednoduché.
Miska s uchy je nejen decentní ozdobou stolu, ale také funkční nádobou pro různé pokrmy. Její dostatečný objem zajišťuje, že se skvěle osvědčí během rodinných obědů a setkání s blízkými. Díky provedení z odolného skla je odolná proti poškrábání a poškození, což zajišťuje dlouhodobé používání. Skvěle ladí jak s moderním, tak s klasickým stylem interiéru.

Pohodlí a bezpečnost používání
Vybavení nádoby dvěma ergonomickými uchy umožňuje komfortní servírování horkých bujónů, gulášů nebo polévek bez rizika popálení rukou.
Úspora místa v kuchyni
Speciálně navržený tvar umožňuje stohování, tedy bezpečné ukládání nádob do sebe, což usnadňuje skladování i v malých skříňkách.
Snadná údržba čistoty
Hladký povrch skla je hygienický a neabsorbuje pachy a možnost mytí v myčce nádobí výrazně zkracuje čas potřebný na úklid po jídle.
Výrobce
Dajar Sp. z o.o.
ul. Połtawska 6
75-072 Koszalin
e-mail: [email protected]
Bezpečnostní informace
Tento výrobek lze používat bezpečně a způsobem určeným výrobcem pouze na základě návodu k použití a údržbě, doporučení, varování nebo bezpečnostních informací uvedených na výrobku nebo jeho obalu, případně přiložených k výrobku.




























