Výrobce: Ambition

Sada smaltovaných hrnců Nordic White 6-dílů AMBITION

1 029,00 Kč
Kód: 35031
Dostupnost
Střední
Popis
technické údaje
Použití


Smaltované hrnce s poklicí Nordic - výrobek značky Ambition. Dostupné ve 2 barevných provedeních.
Klasický, jednoduchý smaltovaný hrnec s okovaným okrajem, který chrání před deformací. Je vyroben z uhlíkové oceli, uvnitř i zvenku je pokrytý smaltem. Smalt je zdravý, hygienický a bezpečný. Smaltovaný povlak je vyroben z přírodních surovin, je dokonale hladký a neporézní, je odolný vůči nečistotám a bakteriím. Smaltované nádobí je zárukou nejvyšší kvality a zajistí zdravé a chutné přípravy vašich oblíbených jídel. Je to dokonalé nádobí pro každodenní vaření pokrmů pro celou rodinu. Hrnec je vhodný pro použití v troubě (pouze bez poklice !!) až do teploty 240°C a je vhodný na všechny typy sporáků, včetně indukce.
Typ balení: originální krabice výrobce

Sada se skládá:
1 x hrnec s poklicí 16 cm / 2,2 l
1 x hrnec s poklicí 18 cm / 3,1 l
1 x hrnec s poklicí 20 cm / 4,2 l

Vsaďte na osvěžení kuchyně ve stylu Nordic Design.
Kuchyně ve skandinávském stylu je především kombinací jednoduchosti a funkčnosti, bílé barvy a dřeva. Bílá či šedá barva a dřevěné prvky to je klasika. Dřevo oteplí interiér, učiní ho útulnějším. Pro ty, kteří přece jen preferují barevnější kuchyni, stačí přidat pár elementů s dekoracemi ve skandinávském stylu nebo v kontrastní žluté barvě či mořské nebo námořnické modré barvě. Výrobky budou ladit v klasických i moderních kuchyních.
Vše, co potřebujete, je několik výrobků, jako je pánev, čajník nebo příslušenství se zajímavou výzdobou, jako jsou váhy, kuchyňské rukavice nebo plechovka a dodáte kuchyni skandinávský charakter.
Produkty Nordic Design pro kuchyň jsou nejen krásné, ale také funkční, budou dokonalým pomocníkem při každodenní přípravě jídel.

UPOZORNĚNÍ!
Nádobí pokrývané smaltem, při použití vysoce přírodního procesu produkce může mít výbrusy, zabarvení, nerovný vzor či dekor. Tyto odchylky nejsou vadou produktu, nepodléhají reklamaci a v žádném případě nemají vliv na jakost nebo funkčnost během použití.

Tloušťka stěn: 0,6 mm
Kód Dajar 35031
Tvar Kulatý
Série Nordic
Materiál Ocel, Sklo
Barva bílá, modrá, šedá
Vzor květinový
Váha [kg] 3.45 kg
Indukce Elektrický sporák Plynový sporák Trouba Keramická deska Myčka na nádobí