Výrobce: Ambition

Plechovka s víkem Nordic Grey 1,7 l AMBITION

98,00 Kč
Kód: 29597
Dostupnost
Malá
Popis
technické údaje


Série plechovek Nordic je skvělý způsob, jak pohodlně a esteticky ukládat sypké produkty.
Moderní, kulaté plechovky Nordic v nejmódnějších provedeních a barevných kombinacích této sezóny! Klasické, čtvercové plechovky jsou k dispozici ve dvou barevných variantách a ve dvou vzorech.
Všechny plechovky mají bambusové víko, které zajišťuje nepropustnost nádoby a bezpečné skladování produktů. Kromě toho plní i dekorativní funkci. Tvar plechovek umožňuje optimální využití prostoru na poličce nebo v zásuvce. Vypadají také velmi dobře i na kuchyňských deskách v moderní kuchyni.
Typ balení: barevná vložka

Vsaďte na osvěžení kuchyně ve stylu Nordic Design.
Kuchyně ve skandinávském stylu je především kombinací jednoduchosti a funkčnosti, bílé barvy a dřeva. Bílá či šedá barva a dřevěné prvky to je klasika. Dřevo oteplí interiér, učiní ho útulnějším. Pro ty, kteří přece jen preferují barevnější kuchyni, stačí přidat pár elementů s dekoracemi ve skandinávském stylu nebo v kontrastní žluté barvě či mořské nebo námořnické modré barvě. Výrobky budou ladit v klasických i moderních kuchyních.
Vše, co potřebujete, je několik výrobků, jako je pánev, čajník nebo příslušenství se zajímavou výzdobou, jako jsou váhy, kuchyňské rukavice nebo plechovka a dodáte kuchyni skandinávský charakter.
Produkty Nordic Design pro kuchyň jsou nejen krásné, ale také funkční, budou dokonalým pomocníkem při každodenní přípravě jídel.

Kód Dajar 29597
Tvar Čtvercový
Série Nordic
Materiál Bambus, Kov
šířka [cm] 11.9 cm
Délka [cm] 11.9 cm
Výška [cm] 14.1 cm
Objem [ml] 1700 ml
Barva hnědá, šedá
Vzor hladký