Výrobce: Ambition

Hliníková pánev Nordic Yellow Induction 28 cm + vložka AMBITION

415,00 Kč
Kód: 20167
Dostupnost
Malá
Popis
technické údaje
Použití


Pánev Nordic je vyrobena z hliníku. Je vybavená rukojetí tupu Soft Touch s dřevěným vzorem. Uvnitř je pokrytá vysoce kvalitním povlakem Qualum ™ Basic Stone Edition. Jedná se o dvouvrstvý povlak s velmi dobrými nelepivými vlastnostmi a velmi dobrou odolností proti oděru a poškrábání. Zdrojem inspirace pro povlaky Qualum Basic Stone Edition je návrat k formě a struktuře plynoucí z přírody a k tradičnímu vaření na kameni. Efekt kamene je velmi módní trend a jeho popularita stále roste. Dokonale ladí s přírodními barvami.
Pánve Nordic jsou dostupné ve 3 barvách. V námořnické modré jsou dostupné také grillovací pánev 26x26 cm a pánev na palačinky 26 cm.
Pánve Nordic jsou vhodné pro všechny typy sporáků, včetně indukčních sporáků. Ke každé pánvi je přibalena také plstěná vložka, který chrání pánve během skladování. Vložte plstěnou vložku mezi hrnce nebo pánve a chraňte jejich povrch proti poškrábání nebo mechanickému poškození.

Vsaďte na osvěžení kuchyně ve stylu Nordic Design.
Kuchyně ve skandinávském stylu je především kombinací jednoduchosti a funkčnosti, bílé barvy a dřeva. Bílá či šedá barva a dřevěné prvky to je klasika. Dřevo oteplí interiér, učiní ho útulnějším. Pro ty, kteří přece jen preferují barevnější kuchyni, stačí přidat pár elementů s dekoracemi ve skandinávském stylu nebo v kontrastní žluté barvě či mořské nebo námořnické modré barvě. Výrobky budou ladit v klasických i moderních kuchyních.
Vše, co potřebujete, je několik výrobků, jako je pánev, čajník nebo příslušenství se zajímavou výzdobou, jako jsou váhy, kuchyňské rukavice nebo plechovka a dodáte kuchyni skandinávský charakter.
Produkty Nordic Design pro kuchyň jsou nejen krásné, ale také funkční, budou dokonalým pomocníkem při každodenní přípravě jídel.

Tloušťka pánve: 3 mm
Průměr plotýnky:17,8 cm
Kód Dajar 20167
Tvar Kulatý
Série Nordic
Materiál Hliník
Délka [cm] 48 cm
Výška [cm] 5 cm
Průměr [cm] 28 cm
Barva antracitová, hnědá, žlutá
Vzor hladký
Váha [kg] 1.1 kg
Indukce Elektrický sporák Plynový sporák Keramická deska