-10% na Tipy na dárek s kódem XMAS22
Podívejte se na naše akce

Hlavní strana

Ambition - Jídelna (1074)

z 45
Béžový porcelánový jídelní servis Organic pro 6 osob 18-dílů AMBITION

OrganicSKU 45000

NovinkyBéžový porcelánový jídelní servis Organic pro 6 osob 18-dílů AMBITION

2589,00 CZK
z 45
Jídelna – srdce každého domova

Jídelna je místem setkávání všech členů domácnosti, kde společně trávíme čas při každodenním stolování. Právě zde nejčastěji přijímáme hosty a scházíme se při větších rodinných oslavách. Jídelny by měly být nejen funkční, ale také vhodně zařízené, aby vzbuzovaly obdiv a příjemnou atmosféru. Obzvláště nápomocné k dosažení obou těchto cílů, je vybavení jídelny těmi nejlepšími produkty, díky kterým se každý bude cítit výjimečně a zároveň pohodlně.

Prostřete si stůl!

Není zrnko pravdy na rčení, že skutečně „jíme očima“? Není to tak, že krásně naservírované jídlo v nás vzbudí chuť k jídlu a my ho chceme co nejdříve vyzkoušet? Samozřejmě, že je! Při krmení svého těla musíme pamatovat i na svou duši. Vhodné prostření stolu je především volba dokonalého jídelního servisu, které okouzlí pozvané hosty při rodinných sešlostech a my se budeme cítit, jako bychom doma každý den jedli pokrmy z těch nejlepších restaurací.

Vybavení jídelny ve vašem stylu

Jak zařídit dokonalou jídelnu? Musí to být prakticky i výjimečně zároveň, abychom měli pocit, že společné chvíle se svými blízkými slavíme co nejlépe. Při výběru vybavení jídelny bychom měli dbát na detaily, díky nimž se může jídelna proměnit v jednu z nejdesignovějších místností v celém domě. Dobře zvolený jídelní servis a krásné skleněné nádobí do jídelny dodá podávaným pokrmům úžasný vzhled a jejich ochutnávání zůstane skutečným potěšením. Sestavte si vlastní a jedinečné uspořádání stolu, které potěší vaše hosty a umožní vám každý den pít ranní kávu nebo čaj v nevšední atmosféře.