Výrobce: Ambition

Chlebník Nordic Grey s prkénkem na krájení 35 x 21,5 x 21,5 cm AMBITION

549,00 Kč
Kód: 68930
Dostupnost
Malá
Popis
technické údaje


Moderní a novodobý chlebník z linie Nordic Design je nejen funkčním doplňkem, ale plní také dekorativní funkci. Chlebník je vybaven prkénkem na krájení, která je současně také víkem. Pečivo v něm uložené si déle zachová svou čerstvost. Je vyrobený z vysoce kvalitní nerezové oceli. Chlebníky jsou dostupné ve 3 barvách a ve 2 velikostech.

Vsaďte na osvěžení kuchyně ve stylu Nordic Design.
Kuchyně ve skandinávském stylu je především kombinací jednoduchosti a funkčnosti, bílé barvy a dřeva. Bílá či šedá barva a dřevěné prvky to je klasika. Dřevo oteplí interiér, učiní ho útulnějším. Pro ty, kteří přece jen preferují barevnější kuchyni, stačí přidat pár elementů s dekoracemi ve skandinávském stylu nebo v kontrastní žluté barvě či mořské nebo námořnické modré barvě. Výrobky budou ladit v klasických i moderních kuchyních.
Vše, co potřebujete, je několik výrobků, jako je pánev, čajník nebo příslušenství se zajímavou výzdobou, jako jsou váhy, kuchyňské rukavice nebo plechovka a dodáte kuchyni skandinávský charakter.
Produkty Nordic Design pro kuchyň jsou nejen krásné, ale také funkční, budou dokonalým pomocníkem při každodenní přípravě jídel.

Kód Dajar 68930
Tvar Obdélníkový
Série Nordic
Materiál Dřevo, Ocel
šířka [cm] 21.5 cm
Délka [cm] 35 cm
Výška [cm] 21.5 cm
Barva hnědá, šedá
Vzor hladký